O nas

Historia Firmy

Firma Amico-CarsClinic działa w branży motoryzacyjnej od ponad 25 lat zdobywając wiedzę, doświadczenie i poszerzając zakres usług. W tym okresie w związku z rozwojem wielokrotnie zmieniala miejsce prowadzenia działalności. Dziś znajduje się w Kraczkowej przy głównej drodze E4 obok stacji Orlen. Ofreruje szeroką gamę usług z zakresu diagnostyki oraz naprawy elektronicznej i elektro-mechanicznej. Dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem do obslugi większości marek pojazdow silnikowych oraz elektrycznych i hybrydowych. Zajmuje się również naprawami różnych sterowników ECU, komputerow silnika oraz modulow AirBag etc. Naprawy wykonuje zarowno w samochach osobowych, ciezarowych jak rowniez koparkach i innych maszynach przemysłowych. Firma wykonuje naprawy od tych najmniej skomplikowanych do bardzo zaawansowanych.

Profesjonalizm

Nasze zasady

Nasza firma gwarantuje profesjonalne podejście do każdego zlecenia, zapewniając wysoką jakość usług serwisowych.

Wszechstronność

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla pojazdów różnych marek i modeli, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Zaawansowane technologie

Stosujemy najnowsze technologie i narzędzia w naprawie i serwisowaniu elektroniki samochodowej, aby zapewnić skuteczne i precyzyjne działania.

Piotr

Poznaj najlepszy zespół

Założyciel

Pawel

Główny technik

Biuro obsługi klienta

Tomasz

Skontaktuj się z nami